Okna PCV

Lista podstron

 • Witraż

  2013-04-02 16:47

  Podlaska Fabryka Okien Witraż to wiodący producent stolarki PCV, aluminiowej i drewnianej. Obecny na rynku od 1999 roku, dzięki nowoczesnej i spełniającej standardy europejskiej linii produkcyjnej oraz profesjonalnej obsłudze Klienta, w szybkim czasie zdobył miano największego producenta PVC w całym regionie północno-wschodnim Polski.

  Dbałość o wysoką estetykę naszych produktów, a także starania o najwyższą jakość pozwoliły firmie Witraż na zbudowanie zaufania naszych Klientów oraz rozszerzenia działalności firmy także o inne kraje europejskiej.

  zobacz ofertę »
 • Sonarol

  2013-04-02 16:48

  Firma Sonarol wychodząc naprzeciw oczekiwaniom  klientów  związanych z oszczędnością ciągle rosnących kosztów energii oraz trendów w budownictwie skierowanych na nowoczesne i energooszczędne rozwiązania oferuje tylko i wyłącznie okna 6-komorowe "na 6 plus".

  zobacz ofertę »
 • Stollar

  2013-04-02 16:49

  Nowoczesne okna PCV nadają się do wykorzystania praktycznie w każdym typie budynków. Można je bez trudu zastosować zarówno w obiektach zabytkowych, jak i w domach jednorodzinnych, awangardowych biurowcach czy wielkomiejskich blokach.

  Profile stylizowane oraz listwy ozdobne dają możliwość uzyskania całkowitej spójności stylistycznej okien z fasadą budynku oraz jego wnętrzem.

  zobacz ofertę »