Okna drewniane

Lista podstron

 • Witraż

  2013-04-02 16:50

  Podlaska Fabryka Okien Witraż to wiodący producent stolarki PCV, aluminiowej i drewnianej. Obecny na rynku od 1999 roku, dzięki nowoczesnej i spełniającej standardy europejskiej linii produkcyjnej oraz profesjonalnej obsłudze Klienta, w szybkim czasie zdobył miano największego producenta PVC w całym regionie północno-wschodnim Polski.

  Dbałość o wysoką estetykę naszych produktów, a także starania o najwyższą jakość pozwoliły firmie Witraż na zbudowanie zaufania naszych Klientów oraz rozszerzenia działalności firmy także o inne kraje europejskiej.

  zobacz ofertę »
 • Stollar

  2013-04-02 16:50

  To optymalny wybór dla tych z Państwa, którzy ponad wszystko cenią sobie szlachetność i naturalność materiału. Nasze okna wykonujemy ze starannie wyselekcjonowanego drewna sosnowego, mahoniowego (meranti) bądź dębowego klejonego warstwowo. Poddajemy je technologicznej obróbce według restrykcyjnych standardów europejskich, co gwarantuje produkt o niepodważalnej jakości.

  Szeroka gama kolorystyczna i wzornicza swoboda, idące w parze z zaawansowaną technologią produkcyjną, pozwalają dostosować parametry użytkowe oraz ostateczny wygląd okna do wymagań naszych Klientów.

  zobacz ofertę »